Zakres usług

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno na rzecz Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Każdorazowo, bez względu na rodzaj sprawy, warunki współpracy ustalane są elastycznie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów. Jako adwokat, gwarantuję wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów etycznych.

W ramach swojej praktyki, prowadzę sprawy z różnych dziedzin prawa. Oferowane usługi mogą być świadczone w sposób kompleksowy bądź doraźny i polegają przede wszystkim na:

  • sporządzaniu pism procesowych oraz opinii prawnych;
  • występowaniu przed sądami wszystkich instancji, a także przed urzędami oraz innymi instytucjami państwowymi;
  • udzielaniu ustnych i pisemnych porad prawnych;
  • uczestniczeniu w negocjacjach i mediacjach.

W zakładkach umieszczonych po lewej stronie, podane zostały podstawowe rodzaje spraw, które znajdują się w zakresie usług oferowanych przez Kancelarię. Nie jest to jednak katalog zamknięty. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy jako adwokat, będę w stanie zająć się właśnie Państwa sprawą, proszę skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu ze mną.

Wybierając zakładkę „Wynagrodzenie”, uzyskają Państwo informację na temat zasad ustalania wynagrodzenia należnego za świadczone usługi.